Часто задаваемые вопросы

Вопросы чаще всего
задаваемые клиентами

Что такое гомеопатия?

Это метод лечения (от греческих слов Homoios - похожи, и пафос - страдание), основанная на сходстве закона, как обращаются с аналогичной (Similia Similibus curantur). Это означает, что лекарственное средство в малых дозах лечат те же симптомы, как те, которые вызывают, при применении в высоких дозах.

Vai vienlaicīgi drīkst lietot homeopātiskos preparātus un ķīmiskos medikamentus?

Jā, bet ir iespējama homeopātisko līdzekļu darbības pavājināšanās.

Vai homeopātiskās zāles jāglabā ledusskapī?

Nē, zāles jāglabā istabas temperatūrā, sargājot no tiešiem saules stariem, atsevišķi no stipri smaržojošām vielām (piem., lakām, krāsām). Homeopātiskos līdzekļus nevajadzētu turēt tiešā tuvumā tādām ierīcēm, kā mobilais telefons un dators.

Vai homeopātija nav tās pašas zāļu tējas?

Nē. Kopīga iezīme ir tā, ka gan homeopātijā, gan fitoterapijā (t.i.,zāļu tējās) izmanto augu valsts izejvielas. Taču homeopātijā ir atšķirīga izmantojamo augu nomenklatūra, augus neizmanto drogu, t.i., žāvētā veidā, bet gan no svaigiem augiem gatavo esences, no kurām tālāk gatavo homeopātiskos atšķaidījumus. Arī pielietošanā noteicošais būs līdzības likuma ievērošana.

Vai homeopātiskās zāles Jūsu aptiekā var nopirkt un lietot bez ārsta norādījumiem?

Jā var, taču ne visām slimībām. Ja slimība ir ilgstoša, hroniska, tad jebkurā gadījumā vajag griezties pie ārsta-homeopāta. Sākumā var zvanīt uz aptieku (tel. nr. 67240095) un pastāstīt par savu problēmu un tad farmaceits jums sniegs informāciju par to, kā labāk rīkoties.

подождите... loading